Сток оптом кращих європейських брендів

Пропозиція для магазинів і бутиків

Тепер не обов’язково їздити за товаром до Польщі, Прибалтики або Німеччини, так як закупитись за вигідними цінами можна у нас на місці, при цьому цікавий товар з Англії — завжди в наявності. Телефонуйте, питайте, ми не завжди виставляємо всі гарячі пропозиції на сайт.

Для бутиків і магазинів — вигідна співпраця

У великих і малих містах України відкривається все більше бутиків і магазинів, де продається сток. Компанія «Файна Лаха» налагодила тісне партнерство з багатьма торговими точками, які стали постійними замовниками недорогого і якісного товару. Запрошуємо до співпраці нових покупців, пропонуємо їм вигідну гарантійну угоду.

Власники бутиків і магазинів одягу отримають такі переваги, співпрацюючи з нами:

  • зручну для них доставку товару різними партіями — від 15 до 100 кг. Є такі варіанти на ваш вибір: невеликі партії — по 15 і 30 кг, середні партії — по 50 і 100 кг;
  • ми продаємо не секонд-хенд, а фірмові речі з цінниками від таких торгових марок, як Missguided, Asos, Next, H & M, George, TU, Matalan, Pep & Co, Lidl, Primark, F & F, Marks and Spencer, Mothercare, River Island, Umbro , New Look і багатьох інших;
  • знижки на товар, досягають до 70-80%, з кожним покупцем всі фінансові питання обговорюються індивідуально;
  • консультації з вибору партій одягу, її доставки та оплати за покупку. Зв’язуйтеся з нами за телефонами або по електронній пошті.

Бренди з якими ми працюємо

Missguided, Asos, Next, H & M, George, TU, Matalan, Pep & Co, Lidl, Primark, F & F, Marks and Spencer, Mothercare, River Island, Umbro, New Look та інші англійські бренди.

Хочете заробити — запрошуємо до співпраці

«Файна Лаха» допоможе вам побудувати міцний бізнес в Україні. Наші переваги — широкий асортимент затребуваного товару за найвигіднішими низькими цінами. Ми співпрацюємо безпосередньо з постачальником без посередників.

Доставку купленого товару можна здійснити зручними для замовника транспортними компаніями по всій Україні. Діють різні способи оплати: готівкою, післяплатою, передоплата на карту. Вибирайте свій варіант.

Постійно оновлюйте і розширюйте асортимент товару в своїй торговій точці разом з нами. Зробіть вигідні інвестиції в свій особистий бізнес, купивши сток оптом у «Файна Лаха».