Сток оптом кращих європейських брендів

Пропозиція для гуртовиків

Тепер не обов’язково їздити за товаром до Польщі, Прибалтики або Німеччини, так як закупитись за вигідними цінами можна у нас на місці, при цьому цікавий товар з Англії — завжди в наявності. Телефонуйте, питайте, ми не завжди виставляємо всі гарячі пропозиції на сайт.

Більше купуєш — менше платиш

Якщо ви належите до середніх або великих гуртових покупців, замовте на сайті компанії одяг від відомих світових брендів від 150-200кг (палета) і більше. «Файна Лаха» зробить для вас індивідуальну «гарячу» пропозицію. Телефонуйте нам, щоб дізнатися подробиці.

Ми пропонуємо нашим партнерам:

  • абсолютно новий, якісний і стильний одяг з Англії для жінок, чоловіків і дітей на будь-який сезон;
  • наша компанія закуповує одяг безпосередньо в надійного і перевіреного постачальника в Англії з яким ми працюємо не один рік;
  • низькі ціни і значні знижки, чим більше ви купуєте, тим менше платите.

Бренди з якими ми працюємо

Missguided, Asos, Next, H & M, George, TU, Matalan, Pep & Co, Lidl, Primark, F & F, Marks and Spencer, Mothercare, River Island, Umbro, New Look та інші англійські бренди.

Хочете заробити — запрошуємо до співпраці

«Файна Лаха» допоможе вам побудувати міцний бізнес в Україні. Наші переваги — широкий асортимент затребуваного товару за найвигіднішими низькими цінами. Ми співпрацюємо безпосередньо з постачальником без посередників.

Доставку купленого товару можна здійснити зручними для замовника транспортними компаніями по всій Україні. Діють різні способи оплати: готівкою, післяплатою, передоплата на карту. Вибирайте свій варіант.

Постійно оновлюйте і розширюйте асортимент товару в своїй торговій точці разом з нами. Зробіть вигідні інвестиції в свій особистий бізнес, купивши сток оптом у «Файна Лаха».